HAKKIMIZDA

AYS GRUP, iş hayatında verimliliğin arttırılması, kalitenin yükseltilmesi, ihtiyaç duyulan sosyal hizmetlerin sağlanması amacıyla;  güvenlik, temizlik, yönetim ve teknik destek birimleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Öncelikle müşteri beklentilerine, toplam kalite standartlarına, çevreye ve sağlığa duyarlı çalışmaya odaklanmış çalışma prensiplerimiz ile sizlere yardıma hazırız.

Temel çalışma alanlarımız: AYS Özel Güvenlik Hizmetleri, temizlik hizmetleri, teknik bakım ve bahçe düzenleme, ofis destek hizmetleri, vale ve parking hizmetleri olarak belirlenmiştir.

Çalışanlarımızın çağdaş ve bilimsel eğitimlerle bireysel beceri ve kalitelerinin arttırılması, müşteri memnuniyetinin daima birinci sırada tutulması AYS GRUP hizmetlerinin tercih edilmesinin en önemli sebebidir. Kadromuzdaki deneyimli ve profesyonel eleman ve yöneticiler ile her tür iş merkezi, alışveriş merkezleri, spor ve eğlence tesisleri, oteller, site ve lojmanlar, kısaca toplu hayatın olduğu her yerde çözümlerimizi değerli müşterilerimize sunarız.

Hizmet verilen her alanda, o işin niteliğine uygun seçilmiş personel, çağdaş donanım ve ekipman ile hizmet vermeyi ilke edinmişizdir.

Saygılarımızla...

iletisimegec