Teknik Hizmetler

AYS Grup & Güvenlik Hizmetleri

Tesislerin, işyeri çevresinin, spor ve dinlenme alanlarının idaresi ve işletilmesi için titiz ve kontrollü bir iş felsefesine ihtiyaç vardır. Zamanında ve kontrollü olarak yapılmayan bakımlar bir çevrenin görünüşünü, temizliğini, düzenini bozar ve orda yaşayanlar için büyük sorunlar çıkarabilir. Bunun da ötesinde emniyet tedbirlerde gevşeme ve dikkatsizlik telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.
 
AYS Grup teknik bakım, bahçe ve çevre düzenleme hizmetleri müşteri bütçesine de rahatlık getiren uygulamaları ile, bir ekip ruhu içinde, birbiri ile uyumlu çalışan personelden oluşmaktadır. Bahçenin bakımı, çimlerin temizlenmesi, zararlı ve istenmeyen bitkilerin yok edilmesi, ağaç ve çalıların mekana uygun şekilde budanmasını kapsayan hizmetlerimizi sunmaktayız. Tesis içinde kalorifer ve havalandırma sistemlerinin tamiri, periyodik kontrolu, gereken ölçümlerin yapılması ve dosyalanması böylece tesisin alt yapısının düzenli çalışır durumda tutulması da hizmetlerimiz arasındadır.

Konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz bahçe ve alt yapının özelliklerini tesbit ettikten sonra, gerekli olabilecek ekipmanın sağlanması, çalışma şekli ve yöntemlerinin belirlenmesi için azami dikkat ve titizlikle görevlerini yerine getirirler. Gayemiz, iş yerinize veya her tür tesislerinize optimum katkıyı ve ekonomik iyileştirmeyi sağlamaktır.

Teknik Hizmetler Teknik Hizmetler