İdari Hizmetler

AYS Grup & Güvenlik Hizmetleri

Tesislerinizde ofis çalışmaları için ayrılan kaynakların doğru, planlı ve eş zamanlı yönetimi zamanın ve malzemenin boşuna harcanmasını önleyici büyük bir öneme sahiptir. Her an rekabet içinde bulunan çalışma ortamında kaynaklar ve zaman boşuna harcanmamalıdır. Müşterilerin beklentilerinin zamanında karşılanması, ancak çok iyi işleyen bir destek ekibinin düzenli çalışması ile mümkün olabilir. Böylece maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır ve tesisinizin güvenilirliği artar.

 AYS Grup Ofis ve Tesis Destek hizmetleri, ofisinizde islerinizin programli yurumesi icin gereken alt yapi ve insan destegini sağlar. Çağrı merkezleri danışmanlık noktaları arasında koordinasyonu gerçekleştirir ve harekat planlamasını hizmetinize sunar. Şirketlerin, tesislerin hacimleri, çalışan sayıları, ofis birimlerindeki personelin hacmi gibi hususlar gözönüne alınarak destek personelinin ne oranda olması gerektiği, çalışma planı hazırlanıp müşteriye özel çözüm önerileri üretilir.

Yönetim hizmetlerimiz

Güvenlik ve temizlik hizmetlerinin yanında; teknik servis, bahçe bakımı, kat malikleri ve kiracılarla ilişkileri koordine etmek, bilanço defterlerinin tutulması, çeşitli evrakların kanuni süre içinde saklanması, ihtiyaç duyulan sarf malzemelerinin satın alınması.

İdari Hizmetler