Güvenlik Hizmetleri

AYS Grup & Güvenlik Hizmetleri

AYS Özel Güvenlik Hizmetleri, çağımızda büyük önem kazanan güvenlik hizmetlerinin iki unsurdan oluştuğunun bilincindedir: Sürekli eğitim ve disiplin, müsteri haklarına saygı. Merkezi sistem kamera kontrolleri ve devriye gezileri ile işyeriniz, tesisleriniz her tür tehdide karşı sürekli kontrol altında tutulur.
 
Hizmet alanlarımız: Spor tesisleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, şantiyeler, okul ve dershaneler, siteler ve lojmanlar, villa ve plazalar, konser-sergi-seminer etkinlikleri.

AYS Güvenlik, hayatınızı sürdürdüğünüz tüm mekanlarda güvenligin ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Misyonumuz: can ve mal güvenliğini sağlamak, sizleri olası tüm tehlikelere karşı en üstün hizmet anlayışı ile korumaktır.

İşini severek yapmak, müşteri taleplerini dikkatle karşılamak, personelin son bilgilerle donatıldığı eğitimlerden geçmelerini sağlamak gibi hususları ilke edinen AYS Güvenlik tüm tesislerde toplam kalite yönetimi ve müşteri odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri